​4. stretnutie držiteľov Osobných a Tímových vizitiek a ich lovcov A-140 : 

Len pre účastníkov stretnutia

Vizitkošialenstvo okorenené žandárskou přednáškou, pečiatkovaním a výstavou wanderiek a vizitiek. Bratislava, Červený Kameň, Modra - 21. 5. a 22. 5. 2016.

​4. stretnutie držiteľov Osobných a Tímových vizitiek a ich lovcov VÁLTOZAT 1 kétrészes

Nem rendelhető az eshop-ról

Kategóriák :Turistanapló-rajongók ( FA )
Régió :Nincs besorolva ( N )
Közigazgatási felosztás :Pozsonyi járás / Pozsonyi kerület / Szlovákia
Slovensky​4. stretnutie držiteľov Osobných a Tímových vizitiek a ich lovcovVizitkošialenstvo okorenené žandárskou přednáškou, pečiatkovaním a výstavou wanderiek a vizitiek. Bratislava, Červený Kameň, Modra - 21. 5. a 22. 5. 2016.
Česky4. setkání držitelů Osobních a Týmových vizitek a jejich lovcůVizitkošílenství okořeněné četnickou přednáškou, razítkováním a výstavou wanderek a vizitek. Bratislava, Červený Kameň, Modra - 21. 5. a 22. 5. 2016.
English4th Meeting of Individual and Team Holders and Hunters of Tourist CardsTourist card madness spiced with a gendarmerie lecture, stamping and an exhibition of wander and tourist cards. Bratislava, Červený Kameň, Modra - 21 May and 22 May 2016
Polski4. spotkanie posiadaczy Osobistych i Grupowych wizytówek oraz ich łowcówWizytkowe szaleństwo, które urozmaici wykład o żandarmach, przybijanie pieczątek oraz wystawa wanderek i wizytówek. Bratysława, Červený Kameň, Modra - 21.5 a 22.5.2016